Kūku Tūta Logo

Privātuma politika

Šajā privātuma politikā ir aprakstīta privātuma prakse attiecībā uz SIA “Kūku Tūta” reģ. nr. 40203027866 (turpmāk tekstā Kūku Tūta) tīmekļa vietnēm un pakalpojumiem. Šī privātuma politika attiecas tikai uz kukututa.lv vietnē savākto informāciju

Lietojot šo vietni un Kūku Tūta sniegtos pakalpojumus vai iesniedzot Kūku Tūta personisku informāciju šajā tīmekļa vietnē vai jebkurā Kūku Tūta pakalpojumā, Jūs sniedzat savu piekrišanu informācijas vākšanai, lietošanai, nosūtīšanai un izpaušanai, kā tas ir aprakstīts šajā privātuma politikā.

Jūs skaidri piekrītat tam, ka mēs varam:

 • apstrādāt Jūsu datus;
 • izmantot sīkdatnes;
 • izmantot tīmekļa analītikas rīkus;
 • izmantot mērķētas reklāmas paziņojumu izsūtīšanas rīkus;
 • sazināties ar Jums ar e-pasta starpniecību
 • sazināties ar Jums ar čata starpniecību

Kā mēs vācam un lietojam informāciju?

Kā un kāda veida informāciju mēs vācam?

Mēs vācam tikai tādu personisko informāciju, ko Jūs mums brīvprātīgi sniedzat ar e-pasta starpniecību, aizpildot tīmeklī bāzētās anketas vai sniedzat citā tiešas saziņas laikā.

Tāpat, ka kad Jūs lietojat Kūku Tūta tīmekļa vietni vai pakalpojumus, mūsu serveri automātiski ieraksta informāciju, ko Jūsu pārlūks nosūta ikvienai Jūsu apmeklētai tīmekļa vietnei, piemēram, diennakts laiku, pārlūka veidu, atsauces tīmekļa vietnes adresi un Jūsu IP adresi.

Reģistrējoties Kūku Tūta pakalpojumiem, mēs varam lūgt Jūs sniegt tādu informāciju kā Jūsu vārds, uzvārds, uzņēmuma nosaukums un e-pasta adrese. Ja Jūs veicat pasūtījumu tiešsaistē pie mums, mēs varam lūgt sniegt arī papildu informāciju, piemēram, rēķina izrakstīšanas adresi vai piegādes adresi.

Parakstoties uz mūsu e-pasta informatīvajiem ziņojumiem, Jums būs jāsniedz sava e-pasta adrese un jāapstiprina sava parakstīšanās, klikšķinot uz tīmekļa saites Jūsu parakstīšanās apstiprinājuma e-pastā.

Veicot pasūtījumu tiešsaistē pie mums, Jūs varat tikt novirzīts uz SSL drošu tīmekļa vietni, ko vada mūsu uzticams rēķinu apstrādes komersants, kur Jums būs jāsniedz personiska informācija (tostarp, savas kredītkartes informācija) mūsu rēķinu apstrādes komersantam. Informāciju, ko Jūs sniedzat mūsu rēķinu apstrādes komersantam, apstrādās saskaņā ar tā privātuma politiku (kas ir pieejama rēķinu apstrādes lapu apakšējā daļā) un līdz ar to iesakām Jums iepazīties ar šādu politiku pirms pirkuma veikšanas. Kūku Tūta būs piekļuve Jūsu vārdam, uzvārdam, uzņēmuma nosaukumam, adresei un kontaktinformācijai, bet mums nebūs piekļuves Jūsu kredītkartes vai maksājuma konta piekļuves datiem.

Mēs nevācam un neglabājam kredītkartes vai debetkartes informāciju.

Kā mēs varam izmantot savākto informāciju?

Mēs varam izmantot savākto personisko informāciju šādiem nolūkiem:

 • lai sniegtu Jums Jūsu pieprasītos produktus un pakalpojumus;
 • lai apstrādātu Jūsu pasūtījumus, noformētu rēķinus un ziņotu Jums par Jūsu pasūtījuma statusu;
 • lai sekmētu produktu un pakalpojumu abonēšanas atjaunošanu;
 • lai sniegtu Jums efektīvu klientu atbalstu;
 • drošības, pirātisma apkarošanas un krāpniecisku darbību novēršanas nolūkiem;
 • lai sniegtu Jums informāciju saistībā ar izmaiņām Jūsu lietotajos produktos un pakalpojumos;
 • lai nosūtītu Jums informatīvus ziņojumus, ziņas par īpašajiem piedāvājumiem un citu informāciju, ja esat piekrituši to saņemt;
 • lai veiktu jebkādus tirdzniecības veicināšanas pasākumus, ja esat piekrituši šādiem tirdzniecības veicināšanas pasākumiem;
 • lai ievērotu vai pārliecinātos par atbilstību piemērojamajiem likumiem, normām un noteikumiem;
 • lai atkārtoti sazinātos ar Jums Facebook, izmantojot Facebook Pielāgoto auditoriju funkciju;
 • lai atkārtoti sazinātos ar Jums Google Ads platfomā, izmantojot Google auditoriju funkciju.

Ja nevēlaties saņemt informatīvos ziņojumus, īpašos piedāvājumus un citu informāciju, kas nav īpaši svarīga Jūsu nopirkto vai abonēto produktu un pakalpojumu lietošanai, Jūs varat viegli atteikties no turpmākās saziņas jebkurā brīdī, klikšķinot uz saites no mums saņemtā ziņojumu apakšā vai nosūtot skaidru pieprasījumu atteikt abonēšanu uz info@kukututa.lv

Mēs varam izmantot savākto informāciju, kas nav personiska, šādiem nolūkiem:

 • lai personalizētu un palīdzētu Jums lietot Kūku Tūta tīmekļa vietni un pakalpojumus;
 • lai uzlabotu mūsu produktus, pakalpojumus, klientu pieredzi un reklāmas stratēģiju;
 • drošības, pirātisma apkarošanas un krāpniecisku darbību novēršanas nolūkiem;
 • lai identificētu darbības un darījumus, kas tiek veikti ar saistītas tirgvedības vai novirzīšanas programmas starpniecību;
 • mērķētas reklāmas paziņojumu izsūtīšanai;
 • statistikas vai izpētes un analīzes nolūkiem.

Turklāt mēs varam novērst personiskas informācijas identificēšanu, dzēšot jebkādu informāciju, kas identificē konkrēti Jūs, un iepriekš norādītajiem nolūkiem izmantot tikai atlikušo informācijas daļu.

Mēs varam nodot Jūsu informāciju trešajām personām turpmāk minētajos gadījumos:

 • Lai sniegtu mūsu partneru piegādātos pakalpojumus. Mēs izmantojam citus uzņēmumus, kas var iekļaut, bet neaprobežojas ar esošām vai turpmākām saistītām korporatīvām personām, lai sniegtu kopīgus pakalpojumus vai noteiktus pakalpojumus mums vai mūsu vārdā un palīdzētu mums vadīt mūsu komercdarbību.
  Ja ir jāpiegādā pakalpojums, ko veic mūsu trešās puses partneris, Jūsu informācija var tikt pārsūtīta vai padarīta pieejama mūsu pieprasīto pakalpojumu sniedzošajam partnerim.
 • Saistībā ar korporatīviem pasākumiem. Ja mūsu uzņēmumu vai noteiktus aktīvus, ar kuru starpniecību Jūs esat mums snieguši informāciju, pārdošanas, apvienošanās, reorganizācijas, maksātnespējas, darbības izbeigšanas vai likvidācijas rezultātā iegādājas trešā persona, Jūsu personas informācija var pāriet attiecīgā uzņēmuma īpašumā saskaņā ar piemērojamajiem likumiem. Šādā gadījumā Jūsu personiskās informācijas lietošanai no šāda pārņēmēja uzņēmuma puses joprojām tiks piemērota šī privātuma politika, jebkādi piemērojamie papildu privātuma paziņojumi un Jūsu privātuma vēlmes, par ko esat mūs informējuši.
 • Lai ievērotu juridiskās prasības, sadarbotos ar tiesībsargājošām iestādēm, novērstu noziedzīgas darbības un aizsargātu Kūku Tūta, Jūsu un citu personu likumīgās tiesības

Cik ilgi mēs glabājam savākto informāciju?

Mēs glabājam Jūsu personisko informāciju tikai tik ilgi, cik ilgi tā ir mums nepieciešama nolūkiem, kādos tā tika sākotnēji vākta (vai kādiem Jūs esat vēlāk piekrituši) un kā to pieļauj vai nosaka piemērojamie likumi.

Sīkdatnes un to lietošanas

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko Jūsu apmeklētās tīmekļa vietnes saglabā Jūsu datorā. Tās tiek plaši izmantotas, lai nodrošinātu vai padarītu tīmekļa vietņu darbību efektīvāku, kā arī lai sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem. Neviena šīs tīmekļa vietnes lietotā sīkdatne nesatur nekāda veida personisku informāciju. Turpmāk tekstā sniedzam sīku sarakstu ar sīkdatnēm, ko var iestatīt šī tīmekļa vietne.

Sesijas sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir īpaši būtiskas, lai Jūs spētu pārvietoties tīmekļa vietnē un lietot tās funkcijas. Bez šim sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt Jūsu pieprasītos pakalpojumus, piemēram, pierakstīšanos Jūsu kontā.

Sīkdatnes, kuras atceras jūsu izvēli. Dažas šajā tīmekļa vietnē lietotās sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnei atcerēties Jūsu izdarītās izvēles (piemēram, Jūsu valodas izvēli).

Google Analytics sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai ievāktu informāciju par to, kā apmeklētāji lieto mūsu tīmekļa vietni. Mēs lietojam šo informāciju, lai sagatavotu ziņojumus, un tā mums palīdz uzlabot vietnes darbību. Sīkdatnes uzglabā informāciju anonīmā veidā.

Mērķtiecīgas reklāmas sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai paaugstinātu reklāmas efektivitāti un rādītu reklāmas, kas, visticamāk, Jūs interesēs visvairāk. Jūs varat atteikties no šo sīkdatņu saņemšanas, kā aprakstīts turpmāk tekstā.

Trešās puses pakalpojumu sniedzēja sīkdatnes. Sīkdatnes var iestatīt šādi šajā tīmekļa vietnē lietotie trešo pušu pakalpojumi: Google Analytics, Facebook poga “Patīk”, Twitter poga “Sekot”, Google +1 poga, YouTube video. Dažas no šīm sīkdatnēm var tikt izmantotas, lai sekotu līdzi Jūsu darbībām citās tīmekļa vietnēs, un mēs tās nevaram kontrolēt, jo šīs sīkdatnes nav iestatījusi mūsu tīmekļa vietne.

Vairāk informācijas par Facebook un Google iestatītajām sīkdatnēm skatiet Facebook Sīkdatņu politikā un Google Sīkdatņu politikā.

Kā jūs kontrolējat sīkdatnes?

Jūs varat kontrolēt sīkdatnes un atteikties no to saņemšanas vairākos veidos.

Izmantojot privātās pārlūkošanas režīmu. Lielākā daļa pārlūku piedāvā privātās pārlūkošanas režīmu (privāts logs, Inkognito logs vai InPrivate logs). Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz Jūs aizverat visus pārlūka logus.

Pārveidojot pārlūka iestatījumus. Parasti Jūs varat pārveidot sava pārlūka iestatījumus, lai atspējotu sīkdatnes. Taču, atspējojot sīkdatnes vai noteiktus sīkdatņu veidus, Jūs varat kavēt savu lietotāja pieredzi šajā un citās tīmekļa vietnēs vai liegt tām pilnvērtīgi darboties.

Ar bezmaksas rīku palīdzību. Jūs varat atteikties no konkrētu mērķtiecīgu reklāmas sīkdatņu saņemšanas, kā aprakstīts turpmāk tekstā.

Mūsu lietotie mērķētas reklāmas paziņojumu izsūtīšanas rīki.

Mēs varam izmantot trešās puses mērķētu reklāmas paziņojumu izsūtīšanas rīkus, lai atkārtoti sazinātos ar saviem apmeklētājiem un klientiem.

Tas nozīmē, ka trešās puses, tostarp, Google un Facebook, var lietot sīkdatnes, tīmekļa bāksignālus un citas glabāšanas tehnoloģijas, lai vāktu vai saņemtu informāciju no mūsu tīmekļa vietnēm un citur internetā un izmantotu šo informāciju, lai sniegtu mums mērījumu pakalpojumus un veidotu mērķtiecīgas reklāmas.

Piemēram, kad Jūs apmeklējat mūsu lapu, Google vai cits mūsu izmantotais reklāmas izdevējs var to fiksēt, saglabājot sīkdatni Jūsu tīmekļa pārlūkā, un tad lietot to, lai apkalpotu vēl kādas mūsu reklāmas savā tīmekļa vietnē un savu reklāmas partneru tīmekļa vietnēs.

Jūs varat atteikties no mērķtiecīgu reklāmas paziņojumu izsūtīšanai nepieciešamās informācijas vākšanas un lietošanas, izmantojot kādu no turpmāk tekstā norādītajiem bezmaksas rīkiem:

tīmekļa izvēles;

tīkla reklāmas iniciatīvas atrakstīšanas lapa;

Jūsu tiešsaistes izvēles.

Google Analytics

Mēs izmantojam Google Analytics rīku, lai saprastu, kā tiek lietota vietne, un lai uzlabotu lietotāju pieredzi. Lietotāja dati ir pilnībā anonīmi. Jūs varat uzzināt vairāk par Google nostāju attiecībā uz privātumu saistībā ar tā analītikas pakalpojumiem, apmeklējot vietni www.google.com.

Mēs varam izmantot Google Analytics Demogrāfijas un interešu ziņošanas funkcijas, lai apskatītu anonīmu statistiku par mūsu apmeklētāju demogrāfiju un interesēm.

Lai atspējotu šādas darbības, instalējiet Google Analytics pārlūka nepiedalīšanās iespējas pievienojumprogrammu (Google Analytics Opt-out Browser Add-on).

Datu glabāšana

Mēs izmantojam trešās puses piegādātājus un mitināšanas partnerus ar labu reputāciju, kas mums piegādā nepieciešamās aprīkojuma, programmatūras, tīklošanas, glabāšanas un ar to saistītās tehnoloģijas, kas ir nepieciešamas, lai uzglabātu Jūsu datus un vadītu Kūku Tūta tīmekļa vietni un pakalpojumus.

Mūsu datu glabāšanas un apstrādes tehnoloģiju sniedzēju sarakstā ir tādi sniedzēji kā Amazon Web Services, Google, FirstHost, ActiveCampaign.

Mājas lapas un to dati tiek glabāti serveros, kas atrodas Latvijā.

Jūsu tiesības saistībā ar jūsu personisko informāciju

Ja Jūs esat datu subjekts saskaņā ar ES VDAR (piemēram, Jūs esat ES pilsonis un sniedzat mums savus privātos datus), Jums ir turpmāk minētās tiesības saistībā ar savu personisko informāciju.

Tiesības piekļūt informācijai. Jums ir tiesības saņemt informāciju par to, kāpēc un kā tiek apstrādāti Jūsu personas dati. Jums ir tiesības bez maksas saņemt Jūsu Kūku Tūta glabāto personas datu kopiju plaši izmantotā elektroniskā formātā.

Tiesības labot. Jums ir tiesības panākt neprecīzu personas datu labošanu bez nepamatotas kavēšanās un nepilnīgu personas datu papildināšanu.

Tiesības „tikt aizmirstam”. Jums ir tiesības atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei un panākt savu personas datu dzēšanu bez nepamatotas kavēšanās, tiklīdz dati vairs nav nepieciešami pakalpojumu sniegšanai, rēķinu izrakstīšanai un lai ievērotu jebkādu piemērojamo likumu, noteikumu, juridisko procesu vai īstenojamu valdības pieprasījumu.

Tiesības ierobežot apstrādi. Jums ir tiesības panākt savu personas datu apstrādes ierobežošanu, ja Jūs iebilstat pret to un Kūku Tūta nav leģitīmu pamatu turpināt apstrādi, ja Jūs apstrīdat datu precizitāti, ja apstrāde ir pretlikumīga vai ja Jūs pieprasāt dibināt, īstenot vai aizstāvēt juridiskas prasības.

Tiesības iebilst. Jums ir tiesības jebkurā brīdī iebilst pret datu apstrādi, ja vien tas nav nepieciešams sabiedrības interesēs veicamam uzdevumam vai apstrādei nepastāv neapstrīdami leģitīmi pamati. Jūs varat iebilst arī pret tādu apstrādi, ko veic tiešās tirgvedības nolūkiem.

Citas tiesības saskaņā ar VDAR. Vairāk informācijas skatiet, apmeklējot VDAR tīmekļa vietni.

Grozījumi.

Mēs varam periodiski atjaunināt šo politiku. Ikreiz to darot, mēs publicēsim šos grozījumus šajā lapā, lai Jūs vienmēr zinātu, kādu informāciju mēs vācam, kā mēs to izmantojam un kādos apstākļos mēs to izpaužam.

Grozījumi šajā privātuma politikā stāsies spēkā 30 dienas pēc to publicēšanas un attieksies uz mūsu rīcībā par Jums esošo personisko informāciju tikai, ja Jūs apmeklēsiet vietni pēc pārskatītā paziņojuma spēkā stāšanās.

Jautājumi.

Ja Jums rodas jautājumi par šo privātuma politiku, lūdzu, sazinieties ar mums.